0 800 501 808

Зарплатний проект

У Вас великий штат співробітників і Ви бажаєте спростити процедуру виплати заробітної плати, ставши партнером надійного, відкритого і професійного банку?

З нами можливо все і навіть більше. Адже уклавши з нами угоду на  дану послугу, Ваші співробітники отримають можливість користуватися повним спектром банківських продуктів і послуг.

Для держателів зарплатних карток Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» розробив зручний та вигідний набір послуг, який дозволяє заощаджувати та накопичувати власні кошти. АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» пропонує Вам  карткові та накопичувальні рахунки в гривні, євро, доларах США та надає в користування платіжні картки міжнародної платіжної системи Visa Incorporated, що забезпечує зручність та безпеку під час здійснення платежів.

Карткові продукти від АБ «КЛІРИНГОВІЙ ДІМ» дозволять Вам швидко та ефективно управляти власними коштами, а безкоштовне підключення SMS-інформування дасть змогу повсякчас контролювати рух коштів по рахунках.

Як стати клієнтом:

Отримати детальну консультацію Ви можете зателефонувавши за телефоном +38 044 593-10-30, або відправивши запит на e-mail: bank_at_work@clhs.com.ua