15.07.2020
VISA запускає безкоштовну онлайн-програму #She’sNext для українських жінок-підприємниць і Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» підтримує її

Шановні клієнти!

Інформуємо вас, що наш партнер, компанія Visa, світовий лідер у галузі цифрових платіжних технологій, оголосила про запуск безкоштовної освітньої онлайн-програми #She’sNext для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу у партнерстві з програмою SheExports у рамках глобальної кампанії She’s Next Empowered by Visa.

Освітня програма Visa триватиме протягом кількох місяців і включатиме серію навчальних вебінарів.

Учасниці, жінки-підприємниці та власниці малого бізнесу, зможуть розвинути свої практичні навички та отримати знання з різних аспектів управління компанією,  використання фінансових інструментів для оптимізації бізнесу, а також розбудови власного бренду, стратегії переговорів, маркетингу та продажів.

Тренерами й мотиваційними спікерами програми стануть відомі бізнес-тренери, експерти та лідерки українського бізнесу.

Серед викладачів: Наталія Кадя, засновниця Being Human School; Юрій Заярний, фінансовий директор компанії «Бель Шостка Україна»,  викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS); Шаміль Малачієв, лектор з підприємництва та брендингу в Українській Академії Лідерства; Альона Мисько, засновниця фінансової компанії Fuelfinance; Валерій Пекар, підприємець і громадський діяч та інші. 

У четвер, 16 липня, о 17.00 відбудеться перший навчальний вебінар на тему «Ідеальний шторм: що треба знати і робити лідеркам, щоб їхній бізнес вижив». 

Перед учасницями вебінару виступатимуть:

  • Валерій Пекар – підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), автор понад 300 статей із питань менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій.
  • Валерія Гузема – засновниця бренду Guzema Jewelry.

Подію модеруватиме Мар’яна Каганяк, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, громадська діячка та реформаторка; співзасновниця програми SheExports.

Участь у освітній програмі – безкоштовна за попередньої онлайн-реєстрації. 

Корисні посилання:


Запрошуємо вас приєднатися до освітньої онлайн-програми #She’sNext і бажаємо вам успіхів у розбудові вашого бізнесу!

З повагою,
Ваш Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»

Category ID: 2

Is exception: