Робота в банку

Робота в банку

АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» дотримується високих етичних норм й розвиває сучасні стандарти управління персоналом. Кадрова політика банку спрямована на постійний розвиток і підвищення професійного рівня кожного фахівця.

Ми відкриті до спілкування, як з випускниками вищих навчальних закладів, які бачать свій розвиток в банківській сфері, так і з фахівцями, що мають досвід у фінансовому секторі. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю і чекаємо того ж від наших співробітників.

Наша система оплати та винагород заснована на принципах зовнішньої і внутрішньої справедливості, в роботі з людьми ми націлені на те, щоб забезпечувати постійний розвиток співробітників та надавати більше можливостей для самореалізації. Ми будемо раді Вашим ідеям, Вашому досвіду і Вашій позитивній енергії.

Ознайомтесь з вакансіями у нашому банку, та надішліть своє резюме на заміщення відповідної посади. Якщо Ви хочете працювати на іншій позиції, напишіть нам на [email protected], вказавши бажану позицію в темі листа. Ми розглянемо всі резюме і зв’яжемося з Вами у разі наявності відповідної вакансії.

Наші переваги
Медичне страхування
Зручне розташування офісів
Стабільна заробітна плата
Регулярний перегляд заробітної плати
Навчання за рахунок роботодавця
Корпоративні заходи
Поточні вакансії
Хочу працювати в Банку
Якщо ви не знайшли серед вакансій саме свою — напишіть нам про себе, і ми розглянемо вашу кандидатуру.