Apple Pay

Оплачуйте покупки швидше і безпечніше карткою Банку «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» зі свого смартфону, або смарт-годинника з Apple Pay

Apple Pay

Додати картку до Apple Pay просто у застосунку MyBank365*

MyBank365

1. У розділі «Картки» вибрати картку, яку хочете додати.

2. Натиснути «Налаштувати Apple Pay» під зображенням картки.

3. Погодитися з умовами використання і натиснути «Далі».

4. Ввести код перевірки, який надійде в Viber або в SMS.

5. Відмітити картку Банку «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» як спосіб оплати за замовчуванням.

6. Щоб додати картку до смарт-годинника, необхідно відкрити додаток Watch на iPhone, зайти в розділ «Wallet & Apple Pay», обрати пункт «Додати кредитну або дебетову картку» та ввести код перевірки, який надійде в SMS-повідомленні.

*Перелік пристроїв, сумісних з Apple Pay, наведено на сторінці support.apple.com.

Як платити з Apple Pay

Apple Pay працює всюди, де є один з цих значків:

Apple Pay — це зручний і безпечний спосіб оплати в магазинах, додатках і на веб-сайтах за допомогою iPhone, Apple Watch, iPad і Mac. Використовуйте пристрої, які завжди у вас під рукою, щоб швидко розплатитись за покупки.


Оплата з Touсh ID
Піднести iPhone до терміналу, утримуючи палець на сканері відбитку.
Оплата з Face ID
Натиснути двічі бічну кнопку iPhone, подивитися на екран і піднести телефон до терміналу.
Оплата Apple Watch
Двічі натиснути бічну кнопку і піднести годинник до терміналу для оплати.Питання, що найчастіше
задаються клієнтом


Так, Вам треба знайти банкомат, який підтримує NFC технологію та скористатися своєю віртуальною карткою в Apple Pay.

До Apple Pay можна підключити всі картки Visa Банку «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ».

Можна додати до 12 різних карток на iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone Xr, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 plus та Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 3. На інші пристрої Apple можна додати до 8 карток.

Так, одну картку можна додати та використовувати на декількох пристроях. На кожному пристрої з міркувань безпеки їй буде присвоєно окремий цифровий номер (token), який використовуватиметься при здійсненні платежів замість реквізитів картки.

За користування Apple Pay не сплачується жодних комісій. Це безкоштовно.

Для додавання картки до мобільного додатку Apple Pay знадобиться підключення до мобільного інтернету або мережі Wі-Fi.

При здійсненні оплати з Apple Pay у більшості випадків підключення до Інтернету не потрібене. Однак час від часу може знадобитися підключення до Інтернету: наприклад, після перезавантаження пристрою.

Токенізовану картку можна заблокувати, видаливши токен з Гаманця, або зателефонувавши в Банк за телефоном 0 800 501 808. При видалені картки з гаманця блокується лише Токен, картка залишається активною.

Також, Токен буде видалений з програми, якщо протягом 90 днів по ній не буде зареєстровано жодної активності.

Після блокування або видалення віртуальної картки (токену) пластикова картка буде працювати.

Якщо заблокувати або анулювати пластикову картку, віртуальна картка автоматично деактивується.

При додаванні картки в Apple Pay створюється її цифровий аналог (токен), який працює тільки на тому пристрої, на якому його було створено. У разі повторного додавання карти на тому ж або іншому пристрої, створюється новий унікальний токен. Під час проведення операції використовується саме токен, а не Ваш фактичний номер картки. Таким чином, дані Вашої картки залишаються під захистом зашифрованих даних. Безпека даних гарантується Міжнародною Платіжною Системою VISA. Також, для виконання будь-якої транзакції вимагається підтвердження особистості за допомогою Face ID, Touch ID чи пароля.

Сплачувати через Apple Pay можливо в будь-якій країні. Основною умовою проведення такого платежу є підтримка безконтактної оплати терміналом.

Стороння людина не зможе скористатися Вашим пристроєм для здійснення платежів, оскільки для виконання будь-якої транзакції вимагається підтвердження особистості за допомогою Face ID, Touch ID чи пароля.

У разі втрати/крадіжки мобільного телефону необхідно подзвонити в контактний центр Банку «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» за телефоном 0 800 501 808 та попросити видалити Ваші цифрові картки з пристрою. При цьому пластиковою карткою Банку можна продовжувати користуватись.

Також можливо самостійно призупинити або повністю заборонити оплату покупок через Apple Pay зайшовши на сторінку icloud.com/find з комп’ютера Mac або PC або запустивши програму Find My iPhone на іншому iPhone, iPad або iPod touch. Або встановити статус пристрою «викрадено» (lost mode) через icloud.com.

Додаткова інформація

Умови використання платіжних карток Банку в системах мобільних платежів
Політика конфіденційності Apple Pay