Card Vil’na multi-currency

Вільні перемагають

Мультивалютна діджитальна картка за 1 хвилину в телефоні

Оформлення у застосунку MyBank365 безкоштовно.
Жодних документів - лише Дія.Підпис.

Завантажити MyBank365

Одна карта та ТРИ валюти – UAH, USD, EUR

Вибір найвигіднішої валюти розрахунку. Швидкий валютообмін UAH в USD або EUR та навпаки у застосунку. Можливість розрахунку 1 карткою на загальну суму доступних коштів у всіх валютах. Відсутність подвійної конвертації. 

Нові можливості - завжди під рукою

Ми зробили повністю діджитальну картку, яка завжди з Вами у смартфоні. Відтепер не потрібно мати при собі багато карток, постійно обирати їх у Apple Pay / Google Pay.
Сплачуйте смартфоном з Apple Pay / Google Pay.

Валютні заощадження у застосунку

Обирайте вигідні умови та валюту депозиту, розраховуйте свій прибуток, відкривайте депозити у застосунку та отримуйте відсотки на картку.

Швидке поповнення без додаткових комісій

Поповнюйте картку Вільна без додаткових комісій у терміналах EasyPay або у будь-якому відділенні Банку

 Знаходьте найближчий термінал EasyPay за посиланням.

Зручні платежі та перекази з картки на картку

Переказуйте та отримуйте кошти на картку швидко та зручно.
Сплачуйте комунальні послуги, телефон, інтернет та робіть платежі у застосунку будь де 24/7.

Оформлюйте картку зараз

Завантажуйте застосунок MyBank365, відкривайте картку, отримуйте та переказуйте кошти, робіть платежі та керуйте своїми заощадженнями 24/7.

Умови обслуговування

Картка: Діджитальна мультивалютна платіжна картка Visa
Рахунки: Три карткові рахунки
Валюти рахунків: UAH, USD, EUR
Оформлення: Безкоштовно у застосунку MyBank365
Щомісячне обслуговування: 0 UAH
Безготівкове поповнення: Безкоштовно
Зняття готівки: Від 1%
Інформування: PUSH-повідомлення про операції з карткою
Детальні тарифи >>

ПОПЕРЕДЖЕННЯ КЛІЄНТІВ:

Підписавши Заяву – договір (далі – Договір) клієнт підтверджує, що приєднався до Умов та порядку надання банківських послуг (для фізичних осіб), що є публічною пропозицією (офертою), які розміщені на сайті Банку https://www.clhs.com.ua (далі – Публічна пропозиція), та ознайомився з можливими наслідками для клієнта в разі користування зазначеною банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з Договором та Публічною пропозицією.

Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

- приймаючи умови щодо отримання банківських послуг, що передбачені Публічною пропозицією та Договором, клієнт зобов’язується здійснювати оплату відповідних банківських послуг згідно з тарифами Банку;

- у разі порушення умов Публічної пропозиції та Договору, до клієнта можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами договору;

- у разі неналежного виконання своїх зобов’язань за умовами Публічної пропозиції та Договору, Банк має право звернутись до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, зокрема й у примусовому порядку;

- відповідно до норм чинного законодавства України доходи, отримані клієнтом відповідно до умов Публічної пропозиції та Договору, підлягають оподаткуванню.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором, офертою або законом.

Клієнт має право відмовитися від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.

Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації, звернувшись до менеджера Банку або до Контакт-центру Банку.