Документарні операції та авалювання векселів

Документарні операції та авалювання векселів

Ми надаємо повний спектр послуг в області розрахунків.

Наші експерти допоможуть Вам:

  • правильно оформити угоду, уникнувши непотрібних ризиків.
  • структурувати і здійснити операцію, починаючи з вибору виду операції (акредитив, гарантія, авалювання векселів) і закінчуючи підготовкою необхідних документів.
  • надавши вичерпну інформацію про види документарних зобов’язань та можливість їх застосування в різних ситуаціях, у зв’язку із здійсненням різних видів діяльності.
  • розібратися в перевагах і недоліках кожного виду операції, для вибору найбільш зручної схеми розрахунків з партнерами.

Акредитиви

Ви хотіли б відмовитися від авансових платежів або Вам незручно контролювати терміни пост-оплати?

Ми готові організувати все за Вас. Ми гарантуємо проведення необхідних платежів в рамках укладеного договору, проконтролюємо успішне проведення розрахунків, з метою мінімізації ризиків Вашої компанії.

Авалювання векселів

Ваші партнери, контролюючі органи вимагають додаткових гарантій оплати? Вам було б зручно використовувати вексель як засіб платежу? Ми готові запропонувати Вам рішення.

Авалювання векселя дозволить Вам отримати відстрочку платежу (товарний кредит) і уникнути витрат на обслуговування кредиту, в той же час Вашим партнерам дозволить віднести суму дисконту при обліку векселя на валові витрати.