Картка єВідновлення

Картка для виплат за державною програмою єВідновлення

Безкоштовна діджитальна картка в застосунку MyBank365

Відкривайте картку єВідновлення для отримання грошової допомоги для ремонту житла, пошкодженого через бойові дії в декілька кліків.

Завантажити MyBank365

Як оформити картку єВідновлення

1. Завантажуйте застосунок MyBank365
2. Введіть свій номер телефону та пройдіть швидку ідентифікацію через Дію
3. Відкрийте картку єВідновлення у розділі "Картки"
4. Додайте картку до віртуального гаманця ApplePay або GooglePay для оплати покупок

Завантажити MyBank365

Сплачуйте смартфоном з ApplePay / GooglePay

Розрахунки у торговельних точках дозволені на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми єВідновлення.
Список компаній-учасників наповнюється поступово й представлений на сайті послуги https://erecovery.diia.gov.ua/.

Завантажити MyBank365

Вигідно з карткою єВідновлення від АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»

Нараховуємо 4% на залишок коштів на рахунку.
Проценти нараховуються щомісячно на суму залишків коштів на рахунку на Діджитальну картку.

Умови обслуговування

Картка: Картка  єВідновлення для отримання виплат від держави та міжнародна діджитальна картка для власних потреб

Рахунки: Поточний цільовий рахунок до картки єВідновлення для зарахування відшкодування від держави та окремий поточний рахунок до діджитальної картки

Валюти рахунків: UAH

Оформлення: Безкоштовно у застосунку MyBank365

Щомісячне обслуговування: 0 UAH

Безготівкове поповнення: Безкоштовно. Важливо! Поповнити картку єВідновлення може тільки держава. За карткою для власних потреб безготівкове поповнення безкоштовне.  

Зняття готівки: за карткою  єВідновлення  - не передбачено. За карткою для власних потреб – від 1%

Інформування: SMS-повідомлення про операції з карткою

Детальні тарифи >>

Корисна інформація

Щоб отримати допомогу, потрібно:

Крок 1. Подати повідомлення про пошкоджене майно в застосунку чи через портал Дія, якщо не подавали раніше.

Крок 2. Відкрити рахунок єВідновлення в АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ". 

Крок 3. Подати заяву про отримання допомоги через Дію.

Крок 4. Очікуйте дзвінка комісії місцевої влади для огляду майна і встановлення суми допомоги.

Крок 5. Дочекатися в Дії сповіщення про винесення рішення комісією.

Крок 6. Отримати гроші на картку єВідновлення від АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ"

Допомогу можуть отримати громадяни України, які є власниками або співвласниками пошкодженого житла (за умови згоди інших співвласників). Права власності (всі частки власності) на об'єкт нерухомого майна мають бути внесені в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП).

У першу чергу, виплати отримають учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців, мобілізовані українці, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю І та ІІ груп а також батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу, прийомні батьки, патронатні вихователі, опікуни/піклувальники, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Не можуть претендувати на виплату люди, які перебувають під санкціями або мають судимість за злочини проти національної безпеки. А також їхні спадкоємці. 

Сума грошової допомоги визначається індивідуально та залежить від складності пошкоджень. Спеціальна комісія від місцевої влади огляне житло і встановить суму допомоги. Максимальна сума компенсації становить 200 тисяч гривень.

Кошти надаються для відновлення житла, якщо воно:
- Пошкоджене через бойові дії після 24 лютого 2022 року;
- Розміщене на неокупованій території, де не ведуться активні бойові дії;
- Підлягає відновленню;
- Не було відремонтоване самостійно.

За отримані кошти можна відновити квартиру, будинок або інше житлове приміщення, наприклад, кімнату в гуртожитку.

Кошти можна витратити виключно на придбання будівельних матеріалів та замовлення ремонтних послуг. Список учасників, в яких можна придбати будівельні матеріали та послуги, наповнюється поступово й представлений на сайті послуги https://erecovery.diia.gov.ua/ . Учасники зможуть доєднатись до програми шляхом подання заяви-приєднання на порталі Дія. 

Будь-які інші товари, крім визначених Постановою КМУ № 381 від 21 квітня 2023 року придбати за ці кошти не можна. З картки єВідновлення можна оплатити будівельні роботи, якій здійснюють партнери-учасники програми. Якщо ви одночасно купуєте будівельні матеріали та товари, які не підпадають під компенсацію, потрібно робити дві окремі покупки та сплатити за ці товари з власних коштів.

Гроші потрібно використати протягом 12 місяців з дня їх отримання. Після цієї дати залишок коштів автоматично повертається в бюджет.

Гроші потрібно використати протягом 12 місяців з дня їх отримання. Після цієї дати залишок коштів автоматично повертається в бюджет.

У програмі не можуть брати участь власники житла, яке знаходяться у зоні бойових дій або на тимчасово окупованих територіях.

Програма розрахована на допомогу тим громадянам, які не мали можливості відновити житло власними силами. Власники, які вже повністю відновили свої домівки, які постраждали від бойових дій, не можуть отримати виплату в рамках проєкту єВідновлення. Очікується, що вони зможуть претендувати на виплату з коштів репарації, які сплатить росія. Робота в цьому напряму ведеться українським урядом та міжнародними партнерами.

Ви не можете отримати грошову допомогу, якщо ваше житло знаходиться у багатоповерховому будинку, де постраждали і не були відремонтовані місця загального користування. Наприклад, дах чи під’їзд. У такому разі ремонт будинку централізовано проводить орган місцевого самоврядування. 

1. Перш за все ви маєте подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно, якщо цього ще не зробили. Це можна зробити на порталі чи в застосунку Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса. Якщо ви вже повідомляли раніше, робити це повторно не потрібно.

2. Після цього ви маєте відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми. Це можна зробити також під час подання заяви у застосунку Дія.

3. Далі потрібно подати заяву на отримання грошової допомоги в межах єВідновлення у  застосунку Дія.

4. Якщо ви не єдиний власник нерухомості, маєте отримати згоду від співвласника(ів), що саме ви будете отримувати компенсацію. Адже кошти на ремонт може отримати лише хтось один із власників. Згоду можна надати через застосунок Дія, запит на згоду буде надіслано при оформленні заяви єВідновлення. Також згоду можна надати офлайн, обравши відповідну опцію в застосунку.

5. Відкрити картку можна, як у банківському застосунку, так і в фізичному відділенні банку. Також відкрити картку можна в процесі подання заяви у застосунку Дія.

6. Після цього місцева влада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації. 

7. Після перевірки рішення внесуть у Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна.

8. Потім ви отримаєте підтвердження та кошти на спеціалізовану картку єВідновлення. Їх можна витрати лише на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми єВідновлення. Перелік цих компаній у вашому регіоні можна подивитись на сайті єВідновлення https://erecovery.diia.gov.ua/

ПОПЕРЕДЖЕННЯ КЛІЄНТІВ:

Підписавши Заяву – договір (далі – Договір) клієнт підтверджує, що приєднався до Умов та порядку надання банківських послуг (для фізичних осіб), що є публічною пропозицією (офертою), які розміщені на сайті Банку https://www.clhs.com.ua (далі – Публічна пропозиція), та ознайомився з можливими наслідками для клієнта в разі користування зазначеною банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з Договором та Публічною пропозицією.

Спеціальний рахунок «єВідновлення» та платіжна картка «єВідновлення» мають обмеження по використанню.

Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

- приймаючи умови щодо отримання банківських послуг, що передбачені Публічною пропозицією та Договором, клієнт зобов’язується здійснювати оплату відповідних банківських послуг згідно з тарифами Банку;

- у разі порушення умов Публічної пропозиції та Договору, до клієнта можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами договору;

- у разі неналежного виконання своїх зобов’язань за умовами Публічної пропозиції та Договору, Банк має право звернутись до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, зокрема й у примусовому порядку;

- відповідно до норм чинного законодавства України доходи, отримані клієнтом відповідно до умов Публічної пропозиції та Договору, підлягають оподаткуванню.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором, офертою або законом.

Клієнт має право відмовитися від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.

Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації, звернувшись до менеджера Банку або до Контакт-центру Банку.